Mercedes uderzył w dom jednorodzinny w Rybnie. Za kierownicą siedział 25-latek, który zjechał z drogi i wjechał w przydrożny budynek mieszkalny, a podróżująca z nim pasażerka została przewieziona do szpitala.
Na miejscu pracowali policjanci wejherowskiej drogówki, którzy wykonali oględziny auta i miejsca zdarzenia oraz rozpoczęli ustalanie dokładnych okoliczności tego niebezpiecznego incydentu. Kierowca został przebadany alkomatem i był trzeźwy.
Do zdarzenia doszło w Rybnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, 25-letni kierowca mercedesa nagle zjechał z drogi, po czym uderzył w przydrożny budynek mieszkalny.
Siła uderzenia była na tyle duża, że interweniowały służby. W samochodzie znajdowała się także pasażerka, która po zdarzeniu została przewieziona do szpitala.
Policja ustala przyczynę zdarzenia
Funkcjonariusze wejherowskiej drogówki wykonali oględziny pojazdu oraz miejsca zdarzenia. Mundurowi rozpytywali również uczestników, a prowadzone postępowanie ma wyjaśnić, co dokładnie doprowadziło do zjazdu auta z drogi i uderzenia w dom.
Wiadomo już, że 25-letni kierowca został przebadany przez policjantów alko-testem. Badanie wykazało, że był trzeźwy.
Teraz będą prowadzone kolejne czynności, które pozwolą ustalić pełne okoliczności tego groźnie wyglądającego zdarzenia. Służby przypominają też o ostrożności i apelują do kierowców o czujność oraz rozsądek na drodze.
Źródło/Fot: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie




